BELLA

224 производи

Еден од најпрепознатливите модни македонски брендови - Bella, достапен на Ананас. Со традиција од преку 30 години и беспрекорен квалитет, Bella е синоним за одличен производ. Моделите на Bella имаат храбри, но разиграни дизајни. Токму затоа секоја жена ужива носејќи ги нивните модели. Тие се еден од најпосакуваните домашни брендови за облека и илјадници жени изгледаат прекрасно носејќи ги нивните фустани, сукњи, капути и останата облека. Одберете ги моделите на Bella кога барате совршена комбинација за во канцеларија, разни типови на свечени настани или сосема обично излегување и забава со пријателите.

Погледни ја понудата
Ananas direct badge icondirekt
Delivery truck icon
Бесплатна испорака
Производи на попуст

Категорија

Филтри

Применети се филтри

Исчисти ги сите филтри

Бренд

Цена

-

Еден од најпрепознатливите модни македонски брендови - Bella, достапен на Ананас. Со традиција од преку 30 години и беспрекорен квалитет, Bella е синоним за одличен производ. Моделите на Bella имаат храбри, но разиграни дизајни. Токму затоа секоја жена ужива носејќи ги нивните модели. Тие се еден од најпосакуваните домашни брендови за облека и илјадници жени изгледаат прекрасно носејќи ги нивните фустани, сукњи, капути и останата облека. Одберете ги моделите на Bella кога барате совршена комбинација за во канцеларија, разни типови на свечени настани или сосема обично излегување и забава со пријателите.

Погледни ја понудата

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.