SAMSUNG

190 производи

Ретко кој на планетата не слушнал за Samsung. Овој јужнокорејски бренд е еден од најпознатите производители на телевизори, кој и кај нас има одлична репутација. Покрај телевизори, Samsung е познат и како производител на електроника и апарати за домаќинството со еднакво добар квалитет како и телевизорите. Во понудата на Ананас ќе најдете речиси сè што ви е потребно за домот направено од Samsung. Втората област во која Samsung доминира во светски рамки е индустријата за мобилни телефони. Samsung е лидер во продажбата на мобилни телефони, како во светот, така и во Македонија.

Погледни ја понудата
Ananas direct badge icondirekt
Delivery truck icon
Бесплатна испорака
Производи на попуст

Категорија

Филтри

Применети се филтри

Исчисти ги сите филтри

Бренд

Цена

-

Ретко кој на планетата не слушнал за Samsung. Овој јужнокорејски бренд е еден од најпознатите производители на телевизори, кој и кај нас има одлична репутација. Покрај телевизори, Samsung е познат и како производител на електроника и апарати за домаќинството со еднакво добар квалитет како и телевизорите. Во понудата на Ананас ќе најдете речиси сè што ви е потребно за домот направено од Samsung. Втората област во која Samsung доминира во светски рамки е индустријата за мобилни телефони. Samsung е лидер во продажбата на мобилни телефони, како во светот, така и во Македонија.

Погледни ја понудата

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.