Slike 4F Машка јакна за скијање
Slike 4F Машка јакна за скијање
Slike 4F Машка јакна за скијање
Slike 4F Машка јакна за скијање
Slike 4F Машка јакна за скијање
Slike 4F Машка јакна за скијање
Slike 4F Машка јакна за скијање
Slike 4F Машка јакна за скијање
Slike 4F Машка јакна за скијање
Slike 4F Машка јакна за скијање
Slike 4F Машка јакна за скијање
Slike 4F Машка јакна за скијање

4F Машка јакна за скијање

Deus Sport
5.990 ДЕНЗаштеда 1.797 ДЕН
4.193ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

4F Машка јакна за скијање 5000 мембрана. Пополнета со лесна полиестерска изолација за топлинска удобност. Како среден слој, е искористена проветрива, водоотпорна NeoDry 5.000/3.000 мембрана, која обезбедува оптимална заштита од ситен дожд или снежни врнежи. Местата најподложни на навлажнување имаат раб со лента (капуљачата и рамениците). Надворешниот слој има хидрофобична импрегнација и не пропушта влага.

Спецификации

Бренд
4F

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
VILZQESZYD

EAN /   код

EAN /   код
AN055NOD1Y
5.990 ДЕНЗаштеда 1.797 ДЕН
4.193ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

4F Машка јакна за скијање 5000 мембрана. Пополнета со лесна полиестерска изолација за топлинска удобност. Како среден слој, е искористена проветрива, водоотпорна NeoDry 5.000/3.000 мембрана, која обезбедува оптимална заштита од ситен дожд или снежни врнежи. Местата најподложни на навлажнување имаат раб со лента (капуљачата и рамениците). Надворешниот слој има хидрофобична импрегнација и не пропушта влага.

Спецификации

Бренд
4F

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
VILZQESZYD

EAN /   код

EAN /   код
AN055NOD1Y
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.