Slike ABERT Дозер за пијалок инокс 18/0
Slike ABERT Дозер за пијалок инокс 18/0

ABERT Дозер за пијалок инокс 18/0

Меркур
90 ДЕНЗаштеда 18 ДЕН
72ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Дозер за појалок. Дозирајте го вашето вино и сипете во чаша без да остасвоте дамки. Дозерот воедно е и затворач за виното да не ветрее.

Спецификации

Бренд
ABERT

Ананас ID

Шифра на производот
37MSP5LS0W

EAN /   код

EAN /   код
200000498515
90 ДЕНЗаштеда 18 ДЕН
72ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Дозер за појалок. Дозирајте го вашето вино и сипете во чаша без да остасвоте дамки. Дозерот воедно е и затворач за виното да не ветрее.

Спецификации

Бренд
ABERT

Ананас ID

Шифра на производот
37MSP5LS0W

EAN /   код

EAN /   код
200000498515
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.