Slike ABERT Лажици сет 3/1 баланс
Slike ABERT Лажици сет 3/1 баланс

ABERT Лажици сет 3/1 баланс

Меркур
355ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Сет од три лажици Должина 28/29см
Максимална температура на издржливост 210С.

Спецификации

Бренд
ABERT

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
P17TP8GKZ6

EAN /   код

EAN /   код
800741387235
355ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Сет од три лажици Должина 28/29см
Максимална температура на издржливост 210С.

Спецификации

Бренд
ABERT

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
P17TP8GKZ6

EAN /   код

EAN /   код
800741387235
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.