Slike ABERT Прибор за јадење 24/1 инокс 18/10 1,8 мм
Slike ABERT Прибор за јадење 24/1 инокс 18/10 1,8 мм

ABERT Прибор за јадење 24/1 инокс 18/10 1,8 мм

Меркур
1.030 ДЕНЗаштеда 206 ДЕН
824ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Елегантен привор за вашите свечености и прослави, додадете елеганција на трпезата. Сетот содржи 24 парчиња од нерѓосувачки челик 18/10, со дебелина од 1,8мм. Сетот содржи нож за овошје. Спакувани во кутија со прозирен капак.

Спецификации

Бренд
ABERT

Карактеристики

Тип на производ
Услуги

Ананас ID

Шифра на производот
AXSSPRYFHX

EAN /   код

EAN /   код
200000498497
1.030 ДЕНЗаштеда 206 ДЕН
824ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Елегантен привор за вашите свечености и прослави, додадете елеганција на трпезата. Сетот содржи 24 парчиња од нерѓосувачки челик 18/10, со дебелина од 1,8мм. Сетот содржи нож за овошје. Спакувани во кутија со прозирен капак.

Спецификации

Бренд
ABERT

Карактеристики

Тип на производ
Услуги

Ананас ID

Шифра на производот
AXSSPRYFHX

EAN /   код

EAN /   код
200000498497
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.