Slike ABERT Прибор за јадење 7/ 1 инокс 18/0 + абс
Slike ABERT Прибор за јадење 7/ 1 инокс 18/0 + абс

ABERT Прибор за јадење 7/ 1 инокс 18/0 + абс

Меркур
560 ДЕНЗаштеда 112 ДЕН
448ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Сет од 7 парчиња (лажица за торта и 6 вилувчиња) во зелена боја и изработен од нерѓосувачки челик 18/0 + abs(заштитна декоративна пластика)Сетот е спакуван во Модерна кутија со прозирен капак.

Спецификации

Бренд
ABERT

Карактеристики

Тип на производ
Услуги
Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
UJLSPP3YIK

EAN /   код

EAN /   код
200000498462
560 ДЕНЗаштеда 112 ДЕН
448ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Сет од 7 парчиња (лажица за торта и 6 вилувчиња) во зелена боја и изработен од нерѓосувачки челик 18/0 + abs(заштитна декоративна пластика)Сетот е спакуван во Модерна кутија со прозирен капак.

Спецификации

Бренд
ABERT

Карактеристики

Тип на производ
Услуги
Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
UJLSPP3YIK

EAN /   код

EAN /   код
200000498462
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.