Slike ABERT Сет здели 4/1 пвц
Slike ABERT Сет здели 4/1 пвц

ABERT Сет здели 4/1 пвц

Меркур
520 ДЕНЗаштеда 104 ДЕН
416ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Сет од 4 садови за домакинство.
Длабог сад за салата со дијаметар 25,5см
Сад цедалкасо дојаметар 22см
Сад цедалка (сито) со дијаметар 18,5см
Сад со испакмнатина за пресипување со дијаметар 15см

Спецификации

Бренд
ABERT

Карактеристики

Тип на производ
Контејнери за носење храна
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
Y4SSPIVFJO

EAN /   код

EAN /   код
200000498479
520 ДЕНЗаштеда 104 ДЕН
416ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Сет од 4 садови за домакинство.
Длабог сад за салата со дијаметар 25,5см
Сад цедалкасо дојаметар 22см
Сад цедалка (сито) со дијаметар 18,5см
Сад со испакмнатина за пресипување со дијаметар 15см

Спецификации

Бренд
ABERT

Карактеристики

Тип на производ
Контејнери за носење храна
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
Y4SSPIVFJO

EAN /   код

EAN /   код
200000498479
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.