Slike ABRI Antipirea / 3 лепенки
Slike ABRI Antipirea / 3 лепенки

ABRI Antipirea / 3 лепенки

Anni Farm
210ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Меди лепенка Antipirea – гел плочка за ладење при покачена температура.
Намалување на телесната температура брзо, лесно и ефикасно.
Препорачувана од страна на лекарите, трае до 10 часа, безбедно да се користи и со лекови и е без несакани ефекти.
Меди лепенките Antipirea е сставен од хидрофилни и макромолекулиарни материјали, природни растителни состојки.
Така ке се чуваствувате пријатно и освежувачки. Со тоа може да се намали температурата преку поставување на кожата дирекно.
Состојки: Хидрофилни и макромолекуларен материјал, гел мраз, вода, ментол глицерин,.
Се користи за деца и возрасни кои страдат од главоболка, висока температура и треска.

Спецификации

Бренд
ABRI

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
407MUKKLRZ

EAN /   код

EAN /   код
6949719000403
210ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Меди лепенка Antipirea – гел плочка за ладење при покачена температура.
Намалување на телесната температура брзо, лесно и ефикасно.
Препорачувана од страна на лекарите, трае до 10 часа, безбедно да се користи и со лекови и е без несакани ефекти.
Меди лепенките Antipirea е сставен од хидрофилни и макромолекулиарни материјали, природни растителни состојки.
Така ке се чуваствувате пријатно и освежувачки. Со тоа може да се намали температурата преку поставување на кожата дирекно.
Состојки: Хидрофилни и макромолекуларен материјал, гел мраз, вода, ментол глицерин,.
Се користи за деца и возрасни кои страдат од главоболка, висока температура и треска.

Спецификации

Бренд
ABRI

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
407MUKKLRZ

EAN /   код

EAN /   код
6949719000403
Понуди од други продавачи за истиот производ
ABRI Antipirea / 3 лепенки
ABRI Antipirea / 3 лепенки
210ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
ABRI Antipirea / 3 лепенки
ABRI Antipirea / 3 лепенки
210ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.