Slike ACER Компјутер ALL IN ONE Aspire C24 1650, 23,8", сребрен
Slike ACER Компјутер ALL IN ONE Aspire C24 1650, 23,8", сребрен

ACER Компјутер ALL IN ONE Aspire C24 1650, 23,8", сребрен

АНАНАС ШОП
39.300 ДЕНЗаштеда 6.310 ДЕН
32.990ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Сребрена

Информации за испорака

Опис на производот

Конфигурација ALL IN ONE PC ACER Aspire C24 1650, 23,8" IPS FHD Non-touch, i3-1115G4, 8GB DDR4, 512GB M2 SSD, 1.0 MP HD webcam+shutter, WI FI, LAN, 3x USB 3.2, читач на SD картички, безжична тастатура и глувче, сребрен

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
WYCBV1CD11

EAN /   код

EAN /   код
AN3P18TRD4
39.300 ДЕНЗаштеда 6.310 ДЕН
32.990ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Конфигурација ALL IN ONE PC ACER Aspire C24 1650, 23,8" IPS FHD Non-touch, i3-1115G4, 8GB DDR4, 512GB M2 SSD, 1.0 MP HD webcam+shutter, WI FI, LAN, 3x USB 3.2, читач на SD картички, безжична тастатура и глувче, сребрен

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
WYCBV1CD11

EAN /   код

EAN /   код
AN3P18TRD4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.