Slike ACER Компјутер ALL IN ONE Aspire C24 1700, 23,8", црн
Slike ACER Компјутер ALL IN ONE Aspire C24 1700, 23,8", црн

ACER Компјутер ALL IN ONE Aspire C24 1700, 23,8", црн

АНАНАС ШОП
42.800 ДЕНЗаштеда 6.910 ДЕН
35.890ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Конфигурација ALL IN ONE PC ACER Aspire C24 1700, 23,8" IPS FHD Non-touch, Ci3-1215U, 8GB DDR4, 512GB M2 SSD, 5.0 MP HD webcam, WI FI, LAN, 3x USB 3.2, 1x USB Type-C, HDMI-out, безжична тастатура и глувче, црн

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P3DBVAIK5J

EAN /   код

EAN /   код
ANBP18TBZO
42.800 ДЕНЗаштеда 6.910 ДЕН
35.890ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Конфигурација ALL IN ONE PC ACER Aspire C24 1700, 23,8" IPS FHD Non-touch, Ci3-1215U, 8GB DDR4, 512GB M2 SSD, 5.0 MP HD webcam, WI FI, LAN, 3x USB 3.2, 1x USB Type-C, HDMI-out, безжична тастатура и глувче, црн

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P3DBVAIK5J

EAN /   код

EAN /   код
ANBP18TBZO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.