Slike ACER Лаптоп NOTEBOOK Aspire 5 (A515-56G-32ZP),15.6", син
Ново
Slike ACER Лаптоп NOTEBOOK Aspire 5 (A515-56G-32ZP),15.6", син
Ново

ACER Лаптоп NOTEBOOK Aspire 5 (A515-56G-32ZP),15.6", син

АНАНАС ШОП
23.400 ДЕНЗаштеда 3.710 ДЕН
19.690ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Лаптоп NOTEBOOK ACER Aspire 5 (A515-56G-32ZP), Blue 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Intel® Core™ i3-1115G4, NVIDIA® GeForce® MX350 2GB, 8 GB DDR4, 256GB PCIe NVMe SSD, 3xUSB 3.2, 1xUSB-C, HD WEBCam, HDMI, Wi-Fi 6, Ethernet, BT, Linux

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
FVCBV3RDUF

EAN /   код

EAN /   код
ANDR18TFJK
23.400 ДЕНЗаштеда 3.710 ДЕН
19.690ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Лаптоп NOTEBOOK ACER Aspire 5 (A515-56G-32ZP), Blue 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Intel® Core™ i3-1115G4, NVIDIA® GeForce® MX350 2GB, 8 GB DDR4, 256GB PCIe NVMe SSD, 3xUSB 3.2, 1xUSB-C, HD WEBCam, HDMI, Wi-Fi 6, Ethernet, BT, Linux

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
FVCBV3RDUF

EAN /   код

EAN /   код
ANDR18TFJK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.