Slike ACER Лаптоп NOTEBOOK Aspire 5 (A515-56G-38BQ), 15.6", сребрен
Ново
Slike ACER Лаптоп NOTEBOOK Aspire 5 (A515-56G-38BQ), 15.6", сребрен
Ново

ACER Лаптоп NOTEBOOK Aspire 5 (A515-56G-38BQ), 15.6", сребрен

АНАНАС ШОП
24.700 ДЕНЗаштеда 3.910 ДЕН
20.790ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сребрена

Информации за испорака

Опис на производот

Лаптоп NOTEBOOK ACER Aspire 5 (A515-56G-38BQ), сребрен 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Intel® Core™ i3-1115G4, NVIDIA® GeForce® MX450 2GB, 12 GB DDR4, 256GB PCIe NVMe SSD, 3xUSB 3.2, 1xUSB-C, HD WEBCam, HDMI, Wi-Fi 6, Ethernet, BT, Linux

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
20DBVEWIQ5

EAN /   код

EAN /   код
ANJR18TG0B
24.700 ДЕНЗаштеда 3.910 ДЕН
20.790ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Лаптоп NOTEBOOK ACER Aspire 5 (A515-56G-38BQ), сребрен 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Intel® Core™ i3-1115G4, NVIDIA® GeForce® MX450 2GB, 12 GB DDR4, 256GB PCIe NVMe SSD, 3xUSB 3.2, 1xUSB-C, HD WEBCam, HDMI, Wi-Fi 6, Ethernet, BT, Linux

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
20DBVEWIQ5

EAN /   код

EAN /   код
ANJR18TG0B
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.