Slike ACER Монитор Nitro KG272UBMIIPX, 27",црн
Ново
Slike ACER Монитор Nitro KG272UBMIIPX, 27",црн
Ново

ACER Монитор Nitro KG272UBMIIPX, 27",црн

АНАНАС ШОП
15.800 ДЕНЗаштеда 2.610 ДЕН
13.190ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Монитор MONITOR ACER Nitro KG272UBMIIPX, 27" LED IPS WQHD (2560x1440), 1ms VRB, 1000:1, 250nits, HDMIx2, звучници 2x2W, црн

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
BRCBV0LGLP

EAN /   код

EAN /   код
ANCQ18T8PI
15.800 ДЕНЗаштеда 2.610 ДЕН
13.190ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Монитор MONITOR ACER Nitro KG272UBMIIPX, 27" LED IPS WQHD (2560x1440), 1ms VRB, 1000:1, 250nits, HDMIx2, звучници 2x2W, црн

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
BRCBV0LGLP

EAN /   код

EAN /   код
ANCQ18T8PI
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.