Slike ACER Монитор Nitro VG270BMIIX, 27", црн
Slike ACER Монитор Nitro VG270BMIIX, 27", црн

ACER Монитор Nitro VG270BMIIX, 27", црн

АНАНАС ШОП
11.700 ДЕНЗаштеда 1.810 ДЕН
9.890ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Монитор MONITOR ACER Nitro VG270BMIIX, 27" LED IPS FHD (1920x1080@ 75Hz), 1ms (VRB), 1000:1, HDMI, 2x2W звучници, црн

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
31DBV4B4SX

EAN /   код

EAN /   код
ANHQ18T02F
11.700 ДЕНЗаштеда 1.810 ДЕН
9.890ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Монитор MONITOR ACER Nitro VG270BMIIX, 27" LED IPS FHD (1920x1080@ 75Hz), 1ms (VRB), 1000:1, HDMI, 2x2W звучници, црн

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
31DBV4B4SX

EAN /   код

EAN /   код
ANHQ18T02F
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.