Slike ACER Монитор SB241Ybi, 23.8",црн
Ново
Slike ACER Монитор SB241Ybi, 23.8",црн
Ново

ACER Монитор SB241Ybi, 23.8",црн

АНАНАС ШОП
9.000 ДЕНЗаштеда 1.510 ДЕН
7.490ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Монитор MONITOR ACER SB241Ybi, 23.8" LED IPS FHD, ZeroFrame 1ms VRB, Flicker-less,1000:1, 250nits,2x2W звучници, HDMI, Acer EcoDisplay, црн

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
UTCBV4YXHK

EAN /   код

EAN /   код
ANSQ18TBG1
9.000 ДЕНЗаштеда 1.510 ДЕН
7.490ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Монитор MONITOR ACER SB241Ybi, 23.8" LED IPS FHD, ZeroFrame 1ms VRB, Flicker-less,1000:1, 250nits,2x2W звучници, HDMI, Acer EcoDisplay, црн

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
UTCBV4YXHK

EAN /   код

EAN /   код
ANSQ18TBG1
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.