Slike ACER Монитор  V277UBMIIPX 27'', црн
Slike ACER Монитор  V277UBMIIPX 27'', црн

ACER Монитор V277UBMIIPX 27'', црн

АНАНАС ШОП
15.300 ДЕНЗаштеда 2.510 ДЕН
12.790ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Монитор MONITOR ACER V277UBMIIPX 27'' LED IPS WQHD, ZeroFrame, 4ms, Flicker-less,1000:1, 350nits, HDMI, DP, звучници 2x2W, црн

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
H6DBV559LJ

EAN /   код

EAN /   код
ANYQ18T2JM
15.300 ДЕНЗаштеда 2.510 ДЕН
12.790ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Монитор MONITOR ACER V277UBMIIPX 27'' LED IPS WQHD, ZeroFrame, 4ms, Flicker-less,1000:1, 350nits, HDMI, DP, звучници 2x2W, црн

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
H6DBV559LJ

EAN /   код

EAN /   код
ANYQ18T2JM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.