Slike ACER Проектор H6543Ki DLP
Slike ACER Проектор H6543Ki DLP

ACER Проектор H6543Ki DLP

АНАНАС ШОП
51.900 ДЕНЗаштеда 8.410 ДЕН
43.490ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Проектор PROJECTOR ACER H6543Ki DLP 1080p 4800 Lm 10,000:1 EMEA 2.9Kg EURO Power

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
VRCBVV1SJA

EAN /   код

EAN /   код
ANOT18TWWL
51.900 ДЕНЗаштеда 8.410 ДЕН
43.490ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Проектор PROJECTOR ACER H6543Ki DLP 1080p 4800 Lm 10,000:1 EMEA 2.9Kg EURO Power

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
VRCBVV1SJA

EAN /   код

EAN /   код
ANOT18TWWL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.