Slike ACER Проектор M311, DLP 3D, WXGA
Ново
Slike ACER Проектор M311, DLP 3D, WXGA
Ново

ACER Проектор M311, DLP 3D, WXGA

АНАНАС ШОП
41.500 ДЕНЗаштеда 6.710 ДЕН
34.790ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Проектор PROJECTOR ACER M311, DLP 3D, WXGA, 4500Lm, 20000/1, HDMI, Wifi, 2.75kg, Smart, Quad-Core Cortex-A53, 2G RAM, 8GB eMMCEuro Power EMEA

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
75DBVOFNVC

EAN /   код

EAN /   код
ANST18T3KG
41.500 ДЕНЗаштеда 6.710 ДЕН
34.790ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Проектор PROJECTOR ACER M311, DLP 3D, WXGA, 4500Lm, 20000/1, HDMI, Wifi, 2.75kg, Smart, Quad-Core Cortex-A53, 2G RAM, 8GB eMMCEuro Power EMEA

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
75DBVOFNVC

EAN /   код

EAN /   код
ANST18T3KG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.