Slike ACER Проектор M511, DLP 3D
Ново
Slike ACER Проектор M511, DLP 3D
Ново

ACER Проектор M511, DLP 3D

АНАНАС ШОП
55.200 ДЕНЗаштеда 8.910 ДЕН
46.290ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Проектор PROJECTOR ACER M511, DLP 3D, 1080p, 4300Lm, 10000/1, HDMI, Wifi, 3 kg, Smart, Quad-Core Cortex-A53, 2G RAM, 8GB, Euro Power EMEA

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
5PCBV3LV01

EAN /   код

EAN /   код
ANXT18TU5A
55.200 ДЕНЗаштеда 8.910 ДЕН
46.290ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Проектор PROJECTOR ACER M511, DLP 3D, 1080p, 4300Lm, 10000/1, HDMI, Wifi, 3 kg, Smart, Quad-Core Cortex-A53, 2G RAM, 8GB, Euro Power EMEA

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
5PCBV3LV01

EAN /   код

EAN /   код
ANXT18TU5A
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.