Slike ACER Проектор X1228i DLP XGA
Slike ACER Проектор X1228i DLP XGA

ACER Проектор X1228i DLP XGA

АНАНАС ШОП
34.600 ДЕНЗаштеда 5.610 ДЕН
28.990ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Проектор PROJECTOR ACER X1228i DLP XGA 4800 Lm 20000:1 EMEA 2.7 Kg EURO Power

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
T7DBV01OU6

EAN /   код

EAN /   код
ANHU18T5NT
34.600 ДЕНЗаштеда 5.610 ДЕН
28.990ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Проектор PROJECTOR ACER X1228i DLP XGA 4800 Lm 20000:1 EMEA 2.7 Kg EURO Power

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
T7DBV01OU6

EAN /   код

EAN /   код
ANHU18T5NT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.