Slike ACER Проектор X128HP, DLP 3D, XGA
Ново
Slike ACER Проектор X128HP, DLP 3D, XGA
Ново

ACER Проектор X128HP, DLP 3D, XGA

АНАНАС ШОП
31.600 ДЕНЗаштеда 5.110 ДЕН
26.490ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Проектор PROJECTOR ACER X128HP, DLP 3D, XGA, 4000Lm, 20000/1, HDMI, 2.8Kg, EURO Power

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
KPCBV6YINH

EAN /   код

EAN /   код
ANMU18TDEL
31.600 ДЕНЗаштеда 5.110 ДЕН
26.490ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Проектор PROJECTOR ACER X128HP, DLP 3D, XGA, 4000Lm, 20000/1, HDMI, 2.8Kg, EURO Power

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
KPCBV6YINH

EAN /   код

EAN /   код
ANMU18TDEL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.