Slike ACER Проектор X1529HK DLP 3D
Ново
Slike ACER Проектор X1529HK DLP 3D
Ново

ACER Проектор X1529HK DLP 3D

АНАНАС ШОП
51.000 ДЕНЗаштеда 8.210 ДЕН
42.790ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Проектор PROJECTOR ACER X1529HK DLP 3D, 1080p, 4500Lm, 10000/1, HDMI, 3.7kg,EURO Power EMEA

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
K8DBVOG9KU

EAN /   код

EAN /   код
ANRU18TQMA
51.000 ДЕНЗаштеда 8.210 ДЕН
42.790ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Проектор PROJECTOR ACER X1529HK DLP 3D, 1080p, 4500Lm, 10000/1, HDMI, 3.7kg,EURO Power EMEA

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
K8DBVOG9KU

EAN /   код

EAN /   код
ANRU18TQMA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.