Selected image for Адаптер За Вц Шолја Мега Розев

Адаптер За Вц Шолја Мега Розев

Loco Croco
1.090ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

АДАПТЕР ЗА ВЦ ШОЛЈА МЕГА РОЗЕВ
• Адаптерот ќе му помогне на вашето дете полесно да се прилагоди на тоалетот во процесот на одвикнување од пелени.
• Димензии на производот: 40x40x7cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.63 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот: 40x40x7cm

Ананас ID

Шифра на производот
AWIORDZMAK

EAN /   код

EAN /   код
ANSHVVCN00
1.090ДЕН

Опис на производот

АДАПТЕР ЗА ВЦ ШОЛЈА МЕГА РОЗЕВ
• Адаптерот ќе му помогне на вашето дете полесно да се прилагоди на тоалетот во процесот на одвикнување од пелени.
• Димензии на производот: 40x40x7cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.63 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот: 40x40x7cm

Ананас ID

Шифра на производот
AWIORDZMAK

EAN /   код

EAN /   код
ANSHVVCN00
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.