Selected image for Адаптер За Вц Шоља Со Гума Розев

Адаптер За Вц Шоља Со Гума Розев

Loco Croco
450ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

АДАПТЕР ЗА ВЦ ШОЉА СО ГУМА РОЗЕВ
• Адаптерот ќе му помогне на вашето дете полесно да се прилагоди на тоалетот во процесот на одвикнување од пелени.
• Димензии на производот: 32x40x12cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.63 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот: 32x40x12cm

Ананас ID

Шифра на производот
ERIORN684U

EAN /   код

EAN /   код
ANYKVVCY46
450ДЕН

Опис на производот

АДАПТЕР ЗА ВЦ ШОЉА СО ГУМА РОЗЕВ
• Адаптерот ќе му помогне на вашето дете полесно да се прилагоди на тоалетот во процесот на одвикнување од пелени.
• Димензии на производот: 32x40x12cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.63 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот: 32x40x12cm

Ананас ID

Шифра на производот
ERIORN684U

EAN /   код

EAN /   код
ANYKVVCY46
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.