Slike ADIDAS Детски машки патики Alta Sport CF
Slike ADIDAS Детски машки патики Alta Sport CF

ADIDAS Детски машки патики Alta Sport CF

Deus Sport
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Детски машки патики за тренинг
Модерни и лежерни - вака можат да се окарактеризираат универзалните чевли Adidas Alta Sport CF K BA9526. Одлично се комбинираат со фармерки и помалку свечени тоалети, иако денешните трендови вклучуваат и комбинација на такви чевли со спортска јакна. Дизајнот е развиен на избалансиран начин - модерен, а во исто време се однесува на традиционалните спортски модели. Горниот дел на чевлите Adidas Alta Sport CF K е направен од најдобрите материјали (синтетички) со висока паропропустливост - им овозможува на нашите стапала да дишат слободно. За одбележување е ѓонот изработен од цврст, флексибилен материјал со профил на шари, кој ќе не заштити од лизгање. Чевлите за Адидас се во исто време највисока удобност и совршено вклопување, што е постигнато благодарение на употребата на современи технички решенија. Одлични корисни вредности, удобност и во исто време беспрекорен стил - вака можете да ги сумирате карактеристиките на овој модел Adidas. Чевлите се наменети за цела година.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
G8XX40LNGZ

EAN /   код

EAN /   код
ANS3K0332V
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Детски машки патики за тренинг
Модерни и лежерни - вака можат да се окарактеризираат универзалните чевли Adidas Alta Sport CF K BA9526. Одлично се комбинираат со фармерки и помалку свечени тоалети, иако денешните трендови вклучуваат и комбинација на такви чевли со спортска јакна. Дизајнот е развиен на избалансиран начин - модерен, а во исто време се однесува на традиционалните спортски модели. Горниот дел на чевлите Adidas Alta Sport CF K е направен од најдобрите материјали (синтетички) со висока паропропустливост - им овозможува на нашите стапала да дишат слободно. За одбележување е ѓонот изработен од цврст, флексибилен материјал со профил на шари, кој ќе не заштити од лизгање. Чевлите за Адидас се во исто време највисока удобност и совршено вклопување, што е постигнато благодарение на употребата на современи технички решенија. Одлични корисни вредности, удобност и во исто време беспрекорен стил - вака можете да ги сумирате карактеристиките на овој модел Adidas. Чевлите се наменети за цела година.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
G8XX40LNGZ

EAN /   код

EAN /   код
ANS3K0332V
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.