Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Ново
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Ново
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K
Slike ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K

ADIDAS Детски машки патики Altasport Cf K

Deus Sport
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Детски lifetyle патики
Модерни и лежерни - вака можете да ги опишете универзалните чевли Adidas Altasport CF K. Тие се погодни за фармерки и помалку свечена облека, иако денешниот стајлинг вклучува и комбинирање на такви чевли со спортска јакна. Изгледот е подготвен на избалансиран начин - модерен, но и инспириран од традиционалните спортски дезени. Горниот дел на чевлите Adidas Altasport CF K D96827 е изработен од висококвалитетни материјали (синтетички) со добра дишеност - ги тера нашите нозе да дишат слободно. Посебно за одбележување е ѓонот изработен од издржлив, флексибилен материјал со форма на шари, кој ќе ни обезбеди стабилност дури и на лизгава почва. Обувките Адидас за деца се истовремено со висока удобност и одлично се вклопуваат, што го должиме на употребата на иновативни технички решенија. Одлични функционални карактеристики, удобност, а во исто време и извонреден дизајн - вака можете да ги сумирате предностите на овој модел во една реченица Adidas. Обувките се наменети за цела година.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
33

Ананас ID

Шифра на производот
STXX4P8BWP

EAN /   код

EAN /   код
ANT4K0375Q
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Детски lifetyle патики
Модерни и лежерни - вака можете да ги опишете универзалните чевли Adidas Altasport CF K. Тие се погодни за фармерки и помалку свечена облека, иако денешниот стајлинг вклучува и комбинирање на такви чевли со спортска јакна. Изгледот е подготвен на избалансиран начин - модерен, но и инспириран од традиционалните спортски дезени. Горниот дел на чевлите Adidas Altasport CF K D96827 е изработен од висококвалитетни материјали (синтетички) со добра дишеност - ги тера нашите нозе да дишат слободно. Посебно за одбележување е ѓонот изработен од издржлив, флексибилен материјал со форма на шари, кој ќе ни обезбеди стабилност дури и на лизгава почва. Обувките Адидас за деца се истовремено со висока удобност и одлично се вклопуваат, што го должиме на употребата на иновативни технички решенија. Одлични функционални карактеристики, удобност, а во исто време и извонреден дизајн - вака можете да ги сумирате предностите на овој модел во една реченица Adidas. Обувките се наменети за цела година.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
33

Ананас ID

Шифра на производот
STXX4P8BWP

EAN /   код

EAN /   код
ANT4K0375Q
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.