Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Ново
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Ново
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES

ADIDAS Детски машки патики ALTASPORT SHOES

Deus Sport
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Детски машки lifestyle патики
Редовно вклопување
Шифра на производ: D96829
Горниот дел од синтетичка кожа со мрежест јазик
Флексибилен гумен ѓон за чаши без обележување
Уживајте во удобноста и перформансите на EcoOrthoLite® sockliner
Влошка за мерење на должина Адифит
Боја: јадро црна / облак бела / јадро црна

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
9YXX4BXDH8

EAN /   код

EAN /   код
AN44K03O28
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Детски машки lifestyle патики
Редовно вклопување
Шифра на производ: D96829
Горниот дел од синтетичка кожа со мрежест јазик
Флексибилен гумен ѓон за чаши без обележување
Уживајте во удобноста и перформансите на EcoOrthoLite® sockliner
Влошка за мерење на должина Адифит
Боја: јадро црна / облак бела / јадро црна

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
9YXX4BXDH8

EAN /   код

EAN /   код
AN44K03O28
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.