Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Ново
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Ново
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES

ADIDAS Детски машки патики BREAKNET LIFESTYLE COURT ELASTIC LACE AND TOP STRAP SHOES

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Детски машки lifestyle патики
Сега децата можат да ја учат стилската игра во овие чевли инспирирани од тенисот од Адидас. Тие земаат дизајнерски знаци од дворските стилови од архивите за елегантен и спортски изглед. Тие имаат ремен со кука и јамка за цврсто и сигурно чувство. Амортизираниот среден ѓон им дава удобност на децата на училиште, дома или кога се надвор со пријателите. Направен со серија рециклирани материјали и најмалку 50% рециклирана содржина, овој производ претставува само едно од нашите решенија за да се стави крај на пластичниот отпад.
Редовно вклопување
Амортизиран среден ѓон
Горен дел од синтетичка кожа
Мек текстилен јазик
Синтетичка постава

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
29

Ананас ID

Шифра на производот
2FXX4UGEVQ

EAN /   код

EAN /   код
ANDZJ03A8Q
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Детски машки lifestyle патики
Сега децата можат да ја учат стилската игра во овие чевли инспирирани од тенисот од Адидас. Тие земаат дизајнерски знаци од дворските стилови од архивите за елегантен и спортски изглед. Тие имаат ремен со кука и јамка за цврсто и сигурно чувство. Амортизираниот среден ѓон им дава удобност на децата на училиште, дома или кога се надвор со пријателите. Направен со серија рециклирани материјали и најмалку 50% рециклирана содржина, овој производ претставува само едно од нашите решенија за да се стави крај на пластичниот отпад.
Редовно вклопување
Амортизиран среден ѓон
Горен дел од синтетичка кожа
Мек текстилен јазик
Синтетичка постава

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
29

Ананас ID

Шифра на производот
2FXX4UGEVQ

EAN /   код

EAN /   код
ANDZJ03A8Q
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.