Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Ново
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Ново
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES
Slike ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES

ADIDAS Детски машки патики HOOPS LIFESTYLE BASKETBALL HOOK-AND-LOOP SHOES

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Детски машки патики за кошарка
Никогаш не е рано да додадете стил на Б-топка во вашата гардероба. Овие детски патики на „Адидас“ ја комбинираат поддршката и стабилноста на класичните кошаркарски чевли со ремени со кука и јамка за лесно вклучување и исклучување. Целосно белиот изглед беспрекорно се комбинира со сè, од спортски комплет до сини фармерки.
Редовно вклопување
Амортизиран среден ѓон
Горен дел од синтетичка кожа
Текстилна постава

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
53XX4C0LO9

EAN /   код

EAN /   код
AN4YJ03E9F
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Детски машки патики за кошарка
Никогаш не е рано да додадете стил на Б-топка во вашата гардероба. Овие детски патики на „Адидас“ ја комбинираат поддршката и стабилноста на класичните кошаркарски чевли со ремени со кука и јамка за лесно вклучување и исклучување. Целосно белиот изглед беспрекорно се комбинира со сè, од спортски комплет до сини фармерки.
Редовно вклопување
Амортизиран среден ѓон
Горен дел од синтетичка кожа
Текстилна постава

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
53XX4C0LO9

EAN /   код

EAN /   код
AN4YJ03E9F
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.