Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I
Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I
Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I
Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I
Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I
Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I
Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I
Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I
Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I
Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I
Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I
Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I
Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I
Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I
Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I
Slike ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I

ADIDAS Детски машки патики TENSAUR I

Deus Sport
1.490 ДЕНЗаштеда 298 ДЕН
1.192ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Тегет

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Детски патики
Надворешен материјал: кожа,синтетика, кожа,
Внатрешен материјал: текстил,
Ѓон: гума

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
26

Ананас ID

Шифра на производот
HRXX4AY1GF

EAN /   код

EAN /   код
ANIRJ0399H
1.490 ДЕНЗаштеда 298 ДЕН
1.192ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Детски патики
Надворешен материјал: кожа,синтетика, кожа,
Внатрешен материјал: текстил,
Ѓон: гума

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
26

Ананас ID

Шифра на производот
HRXX4AY1GF

EAN /   код

EAN /   код
ANIRJ0399H
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.