0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики DURAMO SL K
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики DURAMO SL K
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики DURAMO SL K
3 thumbnail image for ADIDAS Детски патики DURAMO SL K
4 thumbnail image for ADIDAS Детски патики DURAMO SL K
Selected image for ADIDAS Детски патики DURAMO SL K
Selected image for ADIDAS Детски патики DURAMO SL K
Selected image for ADIDAS Детски патики DURAMO SL K
Selected image for ADIDAS Детски патики DURAMO SL K
Selected image for ADIDAS Детски патики DURAMO SL K

ADIDAS Детски патики DURAMO SL K

Deus Sport
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Розева

Опис на производот

Детски патики со врвки
Мрежест горен дел
LIGHTMOTION постава, порабени со текстил
Патиките се изработени од 50% рециклирани материјали.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
37 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
HKKZQNLIYR

EAN /   код

EAN /   код
ANPG5NONCI
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Детски патики со врвки
Мрежест горен дел
LIGHTMOTION постава, порабени со текстил
Патиките се изработени од 50% рециклирани материјали.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
37 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
HKKZQNLIYR

EAN /   код

EAN /   код
ANPG5NONCI
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.