0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики GRAND COURT LIFESTYLE LACE TENNIS SHOES
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики GRAND COURT LIFESTYLE LACE TENNIS SHOES
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики GRAND COURT LIFESTYLE LACE TENNIS SHOES
3 thumbnail image for ADIDAS Детски патики GRAND COURT LIFESTYLE LACE TENNIS SHOES
4 thumbnail image for ADIDAS Детски патики GRAND COURT LIFESTYLE LACE TENNIS SHOES
5 thumbnail image for ADIDAS Детски патики GRAND COURT LIFESTYLE LACE TENNIS SHOES
6 thumbnail image for ADIDAS Детски патики GRAND COURT LIFESTYLE LACE TENNIS SHOES
Selected image for ADIDAS Детски патики GRAND COURT LIFESTYLE LACE TENNIS SHOES
Selected image for ADIDAS Детски патики GRAND COURT LIFESTYLE LACE TENNIS SHOES
Selected image for ADIDAS Детски патики GRAND COURT LIFESTYLE LACE TENNIS SHOES
Selected image for ADIDAS Детски патики GRAND COURT LIFESTYLE LACE TENNIS SHOES
Selected image for ADIDAS Детски патики GRAND COURT LIFESTYLE LACE TENNIS SHOES
Selected image for ADIDAS Детски патики GRAND COURT LIFESTYLE LACE TENNIS SHOES
Selected image for ADIDAS Детски патики GRAND COURT LIFESTYLE LACE TENNIS SHOES

ADIDAS Детски патики GRAND COURT LIFESTYLE LACE TENNIS SHOES

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Детски lifestyle патики
Детските унисекс lifestyle патики на adidas GRAND COURT 2.0 имаат елегантен изглед инспириран од тенисот во 70-тите. Класичниот стил на овие патики се одликува со мека, лесна грижа за горен дел од синтетичка кожа и препознатливи аdidas линии. Патиките се со плиток профил со класични врвки и лого на adidas што јасно говори за љубовта кон брендот. Гумениот ѓон е флексибилен и совршено се прилепува на различни површини, за мазни и сигурни чекори. Горниот дел од овие патики има најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:
Плиток профил
Врвки
Горен дел од синтетичка кожа
Синтетички ентериер
Горна содржина од најмалку 50% рециклирана
Гумен ѓон
Боја-Бела

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
36 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
C43IS304XA

EAN /   код

EAN /   код
ANQGTQRJ0F
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Детски lifestyle патики
Детските унисекс lifestyle патики на adidas GRAND COURT 2.0 имаат елегантен изглед инспириран од тенисот во 70-тите. Класичниот стил на овие патики се одликува со мека, лесна грижа за горен дел од синтетичка кожа и препознатливи аdidas линии. Патиките се со плиток профил со класични врвки и лого на adidas што јасно говори за љубовта кон брендот. Гумениот ѓон е флексибилен и совршено се прилепува на различни површини, за мазни и сигурни чекори. Горниот дел од овие патики има најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:
Плиток профил
Врвки
Горен дел од синтетичка кожа
Синтетички ентериер
Горна содржина од најмалку 50% рециклирана
Гумен ѓон
Боја-Бела

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
36 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
C43IS304XA

EAN /   код

EAN /   код
ANQGTQRJ0F
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.