0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки AltaSport CF K
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки AltaSport CF K
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки AltaSport CF K
3 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки AltaSport CF K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки AltaSport CF K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки AltaSport CF K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки AltaSport CF K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки AltaSport CF K

ADIDAS Детски патики машки AltaSport CF K

Deus Sport
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Детските патики на Адидас се направени да траат, патиките имаат горен дел од флексибилна синтетичка кожа со мрежест јазик што дише.

Со едноставен и спортски изглед, чевлите имаат лесен, но издржлив синтетички горен дел кој обезбедува исклучителна стабилност.

Горниот дел е направен од (синтетички) материјал, благодарение на кој стапалото дише слободно. Ѓонот, направен од одлична смеса од гума, гарантира амортизирање и добар стисок. 

Карактеристики:

  • Тип на затворање: Велкро
  • Боја: Бела
  • Пол: Машки
  • Тип: Ниски патики

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
29

Ананас ID

Шифра на производот
1DS65VZ6NX

EAN /   код

EAN /   код
ANPSJ130BT
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Детските патики на Адидас се направени да траат, патиките имаат горен дел од флексибилна синтетичка кожа со мрежест јазик што дише.

Со едноставен и спортски изглед, чевлите имаат лесен, но издржлив синтетички горен дел кој обезбедува исклучителна стабилност.

Горниот дел е направен од (синтетички) материјал, благодарение на кој стапалото дише слободно. Ѓонот, направен од одлична смеса од гума, гарантира амортизирање и добар стисок. 

Карактеристики:

  • Тип на затворање: Велкро
  • Боја: Бела
  • Пол: Машки
  • Тип: Ниски патики

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
29

Ананас ID

Шифра на производот
1DS65VZ6NX

EAN /   код

EAN /   код
ANPSJ130BT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.