0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки FAI2GO EL K
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки FAI2GO EL K
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки FAI2GO EL K
3 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки FAI2GO EL K
4 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки FAI2GO EL K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки FAI2GO EL K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки FAI2GO EL K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки FAI2GO EL K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки FAI2GO EL K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки FAI2GO EL K

ADIDAS Детски патики машки FAI2GO EL K

Deus Sport
2.790 ДЕНЗаштеда 837 ДЕН
1.953ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

ADIDAS Детски патики машки FAI2GO EL K

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
33

Ананас ID

Шифра на производот
MRW65DG0O8

EAN /   код

EAN /   код
ANOMJ133B9
2.790 ДЕНЗаштеда 837 ДЕН
1.953ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS Детски патики машки FAI2GO EL K

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
33

Ананас ID

Шифра на производот
MRW65DG0O8

EAN /   код

EAN /   код
ANOMJ133B9
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.