0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
3 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
4 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
5 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
6 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K

ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K

Deus Sport
2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K

Подгрупа: Патики-ниски

Спорт: Трчање

Производител: Adidas

Материјал:

  • Лице: Текстил, Синтетика
  • Постава: Текстил
  • Ѓон: Синтетика

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
TPW65RKOO8

EAN /   код

EAN /   код
ANWMJ131WH
2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K

Подгрупа: Патики-ниски

Спорт: Трчање

Производител: Adidas

Материјал:

  • Лице: Текстил, Синтетика
  • Постава: Текстил
  • Ѓон: Синтетика

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
TPW65RKOO8

EAN /   код

EAN /   код
ANWMJ131WH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.