0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K
Selected image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K

ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K

Deus Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K

Подгрупа: Патики-ниски

Спорт: Трчање

Производител: Adidas

Материјал:   

  • Лице: Текстил, Синтетика
  • Постава: Текстил
  • Ѓон: Синтетика

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
UTW65KZ0IQ

EAN /   код

EAN /   код
ANWLJ13R8G
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON 3.0 EL K

Подгрупа: Патики-ниски

Спорт: Трчање

Производител: Adidas

Материјал:   

  • Лице: Текстил, Синтетика
  • Постава: Текстил
  • Ѓон: Синтетика

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
UTW65KZ0IQ

EAN /   код

EAN /   код
ANWLJ13R8G
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.