0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики RUNFALCON 2.0 K FY9494 црни
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики RUNFALCON 2.0 K FY9494 црни
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики RUNFALCON 2.0 K FY9494 црни
3 thumbnail image for ADIDAS Детски патики RUNFALCON 2.0 K FY9494 црни
Selected image for ADIDAS Детски патики RUNFALCON 2.0 K FY9494 црни
Selected image for ADIDAS Детски патики RUNFALCON 2.0 K FY9494 црни
Selected image for ADIDAS Детски патики RUNFALCON 2.0 K FY9494 црни
Selected image for ADIDAS Детски патики RUNFALCON 2.0 K FY9494 црни

ADIDAS Детски патики RUNFALCON 2.0 K FY9494 црни

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.700 ДЕНЗаштеда 710 ДЕН
1.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

АДИДАС е лидер на европскиот пазар за спортска опрема. Оваа германска компанија го добила името по нејзиниот основач Адолф Ади Даслер и е препознатлива на пазарот на спортски обувки за сите водечки спортови: фудбал, кошарка, трчање, како и по квалитетна спортска облека и додатоци. Брендот Адидас има мисија да стане најдобар светски спортски бренд на полето на фудбалот со слоганот Impossible is nothing, а во светот на кошарката со слоганот Believe In Five. Логото на компанијата е претставено со три паралелни линии. Adidas создаде некои од најпознатите спортски модели и линии: Adidas Superstar, Adidas Top Ten, Adidas Beckenbauer, Adidas Universal и Adidas Smith, кои сè уште се меѓу најпопуларните и најпродаваните производи на Adidas. Таа е носител на иновациите во индустријата за спортска опрема. Иновативни технологии кои се применуваат и во производството на обувки и во производството на текстил за сите временски услови и сезони: Boost, ClimaHeat, ClimaCool се само некои од нив.
Должината на шарата е 22,5 см.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Сезона
Пролет-Есен
Земја на потекло
Индонезија
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
5GTJWXXLNS

EAN /   код

EAN /   код
4064036730290
2.700 ДЕНЗаштеда 710 ДЕН
1.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

АДИДАС е лидер на европскиот пазар за спортска опрема. Оваа германска компанија го добила името по нејзиниот основач Адолф Ади Даслер и е препознатлива на пазарот на спортски обувки за сите водечки спортови: фудбал, кошарка, трчање, како и по квалитетна спортска облека и додатоци. Брендот Адидас има мисија да стане најдобар светски спортски бренд на полето на фудбалот со слоганот Impossible is nothing, а во светот на кошарката со слоганот Believe In Five. Логото на компанијата е претставено со три паралелни линии. Adidas создаде некои од најпознатите спортски модели и линии: Adidas Superstar, Adidas Top Ten, Adidas Beckenbauer, Adidas Universal и Adidas Smith, кои сè уште се меѓу најпопуларните и најпродаваните производи на Adidas. Таа е носител на иновациите во индустријата за спортска опрема. Иновативни технологии кои се применуваат и во производството на обувки и во производството на текстил за сите временски услови и сезони: Boost, ClimaHeat, ClimaCool се само некои од нив.
Должината на шарата е 22,5 см.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Сезона
Пролет-Есен
Земја на потекло
Индонезија
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
5GTJWXXLNS

EAN /   код

EAN /   код
4064036730290
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.