Slike ADIDAS Детски патики унисекс Tensaur Sport 2.0 K, бели
Slike ADIDAS Детски патики унисекс Tensaur Sport 2.0 K, бели
Slike ADIDAS Детски патики унисекс Tensaur Sport 2.0 K, бели
Slike ADIDAS Детски патики унисекс Tensaur Sport 2.0 K, бели
Slike ADIDAS Детски патики унисекс Tensaur Sport 2.0 K, бели
Slike ADIDAS Детски патики унисекс Tensaur Sport 2.0 K, бели
Slike ADIDAS Детски патики унисекс Tensaur Sport 2.0 K, бели
Slike ADIDAS Детски патики унисекс Tensaur Sport 2.0 K, бели
Slike ADIDAS Детски патики унисекс Tensaur Sport 2.0 K, бели
Slike ADIDAS Детски патики унисекс Tensaur Sport 2.0 K, бели
Slike ADIDAS Детски патики унисекс Tensaur Sport 2.0 K, бели
Slike ADIDAS Детски патики унисекс Tensaur Sport 2.0 K, бели

ADIDAS Детски патики унисекс Tensaur Sport 2.0 K, бели

Deus Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Детските унисекс патики за тренинг ADIDAS Tensaur Sport 2.0 се движат со децата.
Овие класични патики имаат разновиден дизајн кој оди со речиси сè.
Гумениот ѓон е мазен за трчање и не остава траги на подот.
Значи, тие се добри за деца и за на училиште.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
38 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
MFNPXJVT84

EAN /   код

EAN /   код
AN4VA5WB59
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Детските унисекс патики за тренинг ADIDAS Tensaur Sport 2.0 се движат со децата.
Овие класични патики имаат разновиден дизајн кој оди со речиси сè.
Гумениот ѓон е мазен за трчање и не остава траги на подот.
Значи, тие се добри за деца и за на училиште.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
38 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
MFNPXJVT84

EAN /   код

EAN /   код
AN4VA5WB59
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.