0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски ADVANTAGE I
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски ADVANTAGE I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски ADVANTAGE I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски ADVANTAGE I

ADIDAS Детски патики женски ADVANTAGE I

Deus Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 567 ДЕН
1.323ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски ADVANTAGE I

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
27

Ананас ID

Шифра на производот
SLS65K1A0X

EAN /   код

EAN /   код
ANG2K13I5R
1.890 ДЕНЗаштеда 567 ДЕН
1.323ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски ADVANTAGE I

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
27

Ананас ID

Шифра на производот
SLS65K1A0X

EAN /   код

EAN /   код
ANG2K13I5R
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.