Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I

ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I

Deus Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I

Карактеристики: 

 • Пол: Женски
 • Боја: Бела
 • Материјал: Лице: Синтетика, Постава: Синтетика, Ѓон: Гума
 • Подгрупа: Патики-ниски
 • Спорт: Lifestyle
 • Производител:  Adidas

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
22

Ананас ID

Шифра на производот
R9S6541QFM

EAN /   код

EAN /   код
ANC0K13VS5
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I

Карактеристики: 

 • Пол: Женски
 • Боја: Бела
 • Материјал: Лице: Синтетика, Постава: Синтетика, Ѓон: Гума
 • Подгрупа: Патики-ниски
 • Спорт: Lifestyle
 • Производител:  Adidas

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
22

Ананас ID

Шифра на производот
R9S6541QFM

EAN /   код

EAN /   код
ANC0K13VS5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.