0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
3 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I

ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I

Deus Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I

Карактеристики: 

 • Пол: Женски
 • Боја: Бела
 • Материјал: Лице: Синтетика, Постава: Синтетика, Ѓон: Гума
 • Подгрупа: Патики-ниски
 • Спорт: Lifestyle
 • Производител:  Adidas

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
27

Ананас ID

Шифра на производот
BLS65JAGDQ

EAN /   код

EAN /   код
ANP0K13S0R
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I

Карактеристики: 

 • Пол: Женски
 • Боја: Бела
 • Материјал: Лице: Синтетика, Постава: Синтетика, Ѓон: Гума
 • Подгрупа: Патики-ниски
 • Спорт: Lifestyle
 • Производител:  Adidas

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
27

Ананас ID

Шифра на производот
BLS65JAGDQ

EAN /   код

EAN /   код
ANP0K13S0R
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.