0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I

ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I

Deus Sport
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I

Пол: Женски
Боја: Бела
Материјал: Лице: Синтетика, Текстил, Кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Тип: Патики-ниски
Стил: Lifestyle
Производител: Adidas

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
21

Ананас ID

Шифра на производот
1US65AL3ZT

EAN /   код

EAN /   код
ANM1K13FY2
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски GRAND COURT 2.0 CF I

Пол: Женски
Боја: Бела
Материјал: Лице: Синтетика, Текстил, Кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Тип: Патики-ниски
Стил: Lifestyle
Производител: Adidas

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
21

Ананас ID

Шифра на производот
1US65AL3ZT

EAN /   код

EAN /   код
ANM1K13FY2
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.