0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски TENSAUR I
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски TENSAUR I
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски TENSAUR I
3 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски TENSAUR I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски TENSAUR I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски TENSAUR I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски TENSAUR I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски TENSAUR I

ADIDAS Детски патики женски TENSAUR I

Deus Sport
1.590 ДЕНЗаштеда 318 ДЕН
1.272ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски TENSAUR I

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
22

Ананас ID

Шифра на производот
CZS65EH45E

EAN /   код

EAN /   код
AN9YJ13O6D
1.590 ДЕНЗаштеда 318 ДЕН
1.272ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски TENSAUR I

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
22

Ананас ID

Шифра на производот
CZS65EH45E

EAN /   код

EAN /   код
AN9YJ13O6D
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.