0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
3 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
4 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I

ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I

Deus Sport
1.790 ДЕНЗаштеда 358 ДЕН
1.432ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
26

Ананас ID

Шифра на производот
4OS65D6VO7

EAN /   код

EAN /   код
AN0YJ133HO
1.790 ДЕНЗаштеда 358 ДЕН
1.432ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
26

Ананас ID

Шифра на производот
4OS65D6VO7

EAN /   код

EAN /   код
AN0YJ133HO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.