0 thumbnail image for ADIDAS Детски тренерки LK 3S TIB FL TS
1 thumbnail image for ADIDAS Детски тренерки LK 3S TIB FL TS
2 thumbnail image for ADIDAS Детски тренерки LK 3S TIB FL TS
3 thumbnail image for ADIDAS Детски тренерки LK 3S TIB FL TS
4 thumbnail image for ADIDAS Детски тренерки LK 3S TIB FL TS
Selected image for ADIDAS Детски тренерки LK 3S TIB FL TS
Selected image for ADIDAS Детски тренерки LK 3S TIB FL TS
Selected image for ADIDAS Детски тренерки LK 3S TIB FL TS
Selected image for ADIDAS Детски тренерки LK 3S TIB FL TS
Selected image for ADIDAS Детски тренерки LK 3S TIB FL TS

ADIDAS Детски тренерки LK 3S TIB FL TS

Deus Sport
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

Lifestyle Тренерки За деца
Материјал-100% полиестер
За мали деца (од 4-7 год.)
Боја-Црвена

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Големина
128

Ананас ID

Шифра на производот
4VW92GD4VS

EAN /   код

EAN /   код
ANZZNV1D2T
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Lifestyle Тренерки За деца
Материјал-100% полиестер
За мали деца (од 4-7 год.)
Боја-Црвена

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Големина
128

Ананас ID

Шифра на производот
4VW92GD4VS

EAN /   код

EAN /   код
ANZZNV1D2T
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.