0 thumbnail image for ADIDAS Детски унисекс патики ADVANTAGE SHOES
1 thumbnail image for ADIDAS Детски унисекс патики ADVANTAGE SHOES
2 thumbnail image for ADIDAS Детски унисекс патики ADVANTAGE SHOES
3 thumbnail image for ADIDAS Детски унисекс патики ADVANTAGE SHOES
4 thumbnail image for ADIDAS Детски унисекс патики ADVANTAGE SHOES
5 thumbnail image for ADIDAS Детски унисекс патики ADVANTAGE SHOES
Selected image for ADIDAS Детски унисекс патики ADVANTAGE SHOES
Selected image for ADIDAS Детски унисекс патики ADVANTAGE SHOES
Selected image for ADIDAS Детски унисекс патики ADVANTAGE SHOES
Selected image for ADIDAS Детски унисекс патики ADVANTAGE SHOES
Selected image for ADIDAS Детски унисекс патики ADVANTAGE SHOES
Selected image for ADIDAS Детски унисекс патики ADVANTAGE SHOES

ADIDAS Детски унисекс патики ADVANTAGE SHOES

Deus Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Детски унисекс патики
Малите ќе бидат подготвени да се соберат во чевлите на овие доенчиња. Тие ги прават првите чекори едноставни со зафатен ѓон што ги одржува во движење. Горниот дел налик на кожа има соголен изглед и лесни ленти за вклучување и исклучување.
Редовно вклопување
Шифра на производ: EF0300
Горен дел од синтетичка кожа
Синтетички надворешен ѓон; Текстилна постава
Боја на производот: бела

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
27

Ананас ID

Шифра на производот
Y5RX4J3KG7

EAN /   код

EAN /   код
ANAAK03ARZ
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Детски унисекс патики
Малите ќе бидат подготвени да се соберат во чевлите на овие доенчиња. Тие ги прават првите чекори едноставни со зафатен ѓон што ги одржува во движење. Горниот дел налик на кожа има соголен изглед и лесни ленти за вклучување и исклучување.
Редовно вклопување
Шифра на производ: EF0300
Горен дел од синтетичка кожа
Синтетички надворешен ѓон; Текстилна постава
Боја на производот: бела

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
27

Ананас ID

Шифра на производот
Y5RX4J3KG7

EAN /   код

EAN /   код
ANAAK03ARZ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.