0 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
1 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
2 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
3 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
4 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
5 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K

ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K

Deus Sport
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

Детски lifetyle патики
Моделот Adidas Altasport CF K D96823 го привлекува вниманието со својот оригинален дизајн, а во исто време со кохерентна и внимателна дистрибуција на акценти - дизајнерите се прилагодиле на актуелните модни трендови. Adidas Altasport CF K се карактеризира и со одлична изработка. Горниот дел заслужува посебно внимание - направен е од (недефинираната) компонента, која гарантира правилна вентилација и совршено одговара на ногата. За удобноста се одговорни иновативните решенија што се користат како структурни елементи. Ѓонот е исто така исклучително важен елемент на секојдневните чевли. Во овој модел, Adidas е издржлив, флексибилен и дава добар стисок (исто така и на лизгави површини) - тој е направен од издржлива смеса, отпорна на триење. Профилот за термичка заштита на овој модел е прилагоден цела година. Универзалните чевли за кои Adidas се резултат на долгогодишното искуство на дизајнерите и стотици тестови - крајниот резултат е удобност и самодоверба на секој чекор.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
FKRX44Y0ZW

EAN /   код

EAN /   код
ANS5K03IM5
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Детски lifetyle патики
Моделот Adidas Altasport CF K D96823 го привлекува вниманието со својот оригинален дизајн, а во исто време со кохерентна и внимателна дистрибуција на акценти - дизајнерите се прилагодиле на актуелните модни трендови. Adidas Altasport CF K се карактеризира и со одлична изработка. Горниот дел заслужува посебно внимание - направен е од (недефинираната) компонента, која гарантира правилна вентилација и совршено одговара на ногата. За удобноста се одговорни иновативните решенија што се користат како структурни елементи. Ѓонот е исто така исклучително важен елемент на секојдневните чевли. Во овој модел, Adidas е издржлив, флексибилен и дава добар стисок (исто така и на лизгави површини) - тој е направен од издржлива смеса, отпорна на триење. Профилот за термичка заштита на овој модел е прилагоден цела година. Универзалните чевли за кои Adidas се резултат на долгогодишното искуство на дизајнерите и стотици тестови - крајниот резултат е удобност и самодоверба на секој чекор.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
FKRX44Y0ZW

EAN /   код

EAN /   код
ANS5K03IM5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.