0 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
1 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
2 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
3 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
4 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
5 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
6 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K

ADIDAS Детски женски патики Altasport CF K

Deus Sport
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Детски lifetyle патики
Модерни и лежерни - вака можат да се окарактеризираат универзалните чевли Adidas Altasport CF K G27089. Одлично се комбинираат со фармерки и помалку свечени тоалети, иако денешните трендови вклучуваат и комбинација на такви чевли со спортска јакна. Дизајнот е развиен на избалансиран начин - модерен, а во исто време се однесува на традиционалните спортски модели. Горниот дел на чевлите Adidas Altasport CF K е направен од најдобрите материјали (не дефинирани) со висока паропропустливост - им овозможува на нашите стапала да дишат слободно. За одбележување е ѓонот изработен од цврст, флексибилен материјал со профил на шари, кој ќе не заштити од лизгање. Чевлите за Адидас се во исто време највисока удобност и совршено вклопување, што е постигнато благодарение на употребата на современи технички решенија. Одлични корисни вредности, удобност и во исто време беспрекорен стил - вака можете да ги сумирате карактеристиките на овој модел Adidas. Чевлите се наменети за цела година.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Женски
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
I20C5WDO41

EAN /   код

EAN /   код
ANX6K03WQ9
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Детски lifetyle патики
Модерни и лежерни - вака можат да се окарактеризираат универзалните чевли Adidas Altasport CF K G27089. Одлично се комбинираат со фармерки и помалку свечени тоалети, иако денешните трендови вклучуваат и комбинација на такви чевли со спортска јакна. Дизајнот е развиен на избалансиран начин - модерен, а во исто време се однесува на традиционалните спортски модели. Горниот дел на чевлите Adidas Altasport CF K е направен од најдобрите материјали (не дефинирани) со висока паропропустливост - им овозможува на нашите стапала да дишат слободно. За одбележување е ѓонот изработен од цврст, флексибилен материјал со профил на шари, кој ќе не заштити од лизгање. Чевлите за Адидас се во исто време највисока удобност и совршено вклопување, што е постигнато благодарение на употребата на современи технички решенија. Одлични корисни вредности, удобност и во исто време беспрекорен стил - вака можете да ги сумирате карактеристиките на овој модел Adidas. Чевлите се наменети за цела година.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Женски
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
I20C5WDO41

EAN /   код

EAN /   код
ANX6K03WQ9
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.