Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Ново
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Ново
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0
Slike ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0

ADIDAS Детски женски патики Grand Court 2.0

Deus Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Детски женски патики
Детските патики adidas GRAND COURT 2.0 претставуваат ново издание на класични патики усовршени за новите генерации и делумно направени од рециклирани материјали. Никогаш не е рано да започнете да ја градите колекцијата на патики на вашето малечко. Започнете силно со овие детски патики. Тие имаат цврсто, но сепак флексибилно гумено засилување околу средниот ѓон што ќе обезбеди поддршка при секој чекор или скок. Благодарение на еластичните врвки и велкро ремчињата ќе може да си ги облече овие патики на себе, па многу брзо ќе му станат омилени во целата колекција. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад
Спецификација:
Детски патики – lifestyle
Плиток профил
Еластични врвки и велкро
Горен дел од синтетичка кожа
Синтетичка постава
Гумено засилување околу средниот ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
32

Ананас ID

Шифра на производот
FYWX4AVKYQ

EAN /   код

EAN /   код
ANO0K03KO5
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Детски женски патики
Детските патики adidas GRAND COURT 2.0 претставуваат ново издание на класични патики усовршени за новите генерации и делумно направени од рециклирани материјали. Никогаш не е рано да започнете да ја градите колекцијата на патики на вашето малечко. Започнете силно со овие детски патики. Тие имаат цврсто, но сепак флексибилно гумено засилување околу средниот ѓон што ќе обезбеди поддршка при секој чекор или скок. Благодарение на еластичните врвки и велкро ремчињата ќе може да си ги облече овие патики на себе, па многу брзо ќе му станат омилени во целата колекција. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад
Спецификација:
Детски патики – lifestyle
Плиток профил
Еластични врвки и велкро
Горен дел од синтетичка кожа
Синтетичка постава
Гумено засилување околу средниот ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
32

Ананас ID

Шифра на производот
FYWX4AVKYQ

EAN /   код

EAN /   код
ANO0K03KO5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.